Polyurea ile Araç Kaplama

%400 – %500 esnekliğe ve yüksek darbe dayanımına sahip olan polyurea, tam su geçirmezliği sağlar. Özellikle ticari araçlarda istenilen yerlerde kullanılabilen bu uygulama ile arzu edilen ses ve su izolasyonu konusunda başarı sağlayabilir aynı zamanda aracınızın malzeme ömrünü ve kozmetiğini de koruyabilirsiniz.

Polyurea araç kaplaması yaptırmanın avantajları:

  • Darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Esnek özelliği sayesinde her türlü darbeyi emerek sonlandırır.
  • Kamyon, pikap, römork, karoser ve yük taşımacılığı yapan diğer araçlarda %100 randıman gösterir.
  • Uzun yıllar koruma sağlayarak aracı iç ve dış maddelere karşı korur.
  • Uygulama yapılacak alanın temiz ve ıslak olmaması çok önemlidir.
  • Yüzey ile bir bütün olarak çalışır ve hiçbir yerinden sızdırma yapmaz.

Size ve Aracınıza Ne Katacak?

Polyurea araç kasalarında ve zeminlerinde kullanılan sorunsuz bir kaplama türüdür. 200 devirde aşınma test sonuçları karbon ve çelikten daha az olduğu belirlenmiştir. Polyurea kasaların kaplanması sonrası aşınma ve dayanımı arttırmakla kalmaz kamyon damperlerin, pick-up ve panelvan araç kasaların metal direncini arttırmakta aynı zamanda ciddi su ve ses izolasyonu sağlamaktadır. Ayrıca şehir içi kullanımda ses izolasyonu için hususi araçlarda, arazi için kullanılan SUV segmentinde yer alan Duster vb. araçlarda da verimli şekilde kullanılmaktadır.

Polyurea Coating ile Aracınıza Sahip Çıkın.


Örnek Uygulamalar için tıklayın:

Aklınıza takılan tüm sorular için arzu ederseniz ekranınızdaki WhatsApp butonuna tıklayarak, yukarıda paylaştığımız Instagram sayfamızdan veya direk telefon ile bize ulaşabilirsiniz.