İzo Ege Köpük, ısı, ses ve su yalıtımında hizmet vermek için 2002 yılında kurulmuştur.

Sprey poliüretan köpük izolasyonunda son teknolojiyi kullanan firmamız adımlarını sağlam temeller üzerine atmak için çaba göstermektedir.

Müşterileri ile birlikte gelişim ve büyüme felsefesini kendine ilke edinmekte ve hizmet ağını tüm Türkiye'ye yayarak satış ve uygulamalarını gerçekleştirmektedir. İzo Ege Köpük, uzman ve tecrübeli kadrosu ile sprey poliüretan sektörünün en iyilerinden birisi olmuştur.

Her geçen Ar-ge ve gelişim çalışmaları ile izolasyon ve yalıtım sektöründe yeni ürünler ve yeni çözümler araştırmaktadır. Müşterinin hak ettiği kalite ve uygulamayı uygun fiyata, haksız rekabete yol açmadan sunmaktadır.

Tüm Türkiye'de çalışmayı kendine ilke edinen firmamız, poliüretan sprey köpüğün uygulanması konusunda tüm tecrübeyi edinmiştir. Çalışmalarını yenilikçi bakış açısı ile sürdüren firmamız, gelişimini ve uygulama sahasını her geçen gün büyütecektir...

 

Vizyonumuz;

İzolasyon (ısı yalıtımı) sektöründe en iyi hizmet ve kaliteyi sunmak. Alanında her özelliği ile farklı ve lider olmak.

 

Misyonumuz;

Müşteri odaklı olmak. İnsanların faydasına ve yararına işlerde öncü ve lider olmak. Uygulamalarımız ve hizmetlerimizde sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakı ile müşterilerimizin ilk tercihi olmak .

Müşterilerimiz ve çalışanlarımızla ortak bir değer oluşturarak; sprey poliüretan ile tüm yaşam alanları için ısı, ses ve su izolasyon ve yalıtımında öncü firma olmak.

poliuretan-kopukle-teras-yalitimi-izmir